O nas


me2-1

Z założenia martelka.pl to blog parentingowy, ukazujący w pięknych kadrach rodzinny lifestyle dwóch przyjaciółek: Marty i Eli. W zasadzie odkąd się poznałyśmy, chciałyśmy tworzyć razem bloga (jednak nie zawsze oczywistym było, że chcieć to móc). Jako pracujące Mamy na pełen etat, z dziećmi u naszych boków – odkryłyśmy, że zdecydowanie zmieniła się hierarchia ważności domowników i ich przywilejów, a wraz z nią godziny wstawania  i – często kradzionego – snu, gotowania, sprzątania i zwyczajnie kontaktów ze światem… Jednocześnie to doświadczenie sprawiło, że postanowiłyśmy odnaleźć swoje miejsce w blogowej sferze parentingowo – lifestylowej.

Jesteśmy tymi Kobietami/Matkami/Żonami/Blogerkami, które zawsze musiały coś robić, i które wyróżnia wielozadaniowość. Można by rzec, że jesteśmy mistrzyniami w ogarnianiu tysiąca spraw na raz, a że interesuje nas tak wiele rzeczy – zaczęłyśmy o tym pisać. Dużo obserwujemy, analizujemy, a przede wszystkim nałogowo myślimy, dlatego ten blog to miejsce w sieci dla ludzi otwartych, zdystansowanych i czytających ze zrozumieniem.

Na blogu piszemy o tym, jak połączyć macierzyństwo z pracą i prowadzeniem domu, tak, aby w tym wszystkim można było odnaleźć także czas dla siebie. Pokazujemy, że bycie rodzicem nie ogranicza, ale wręcz przeciwnie – otwiera nas  na więcej. Wierzymy, że lifestyle z dzieckiem u boku może prowadzić do rozwoju w każdej sferze życia, jeśli tylko przestaniemy postrzegać dziecko jako kulę u nogi, która utrudnia nam realizację marzeń, a dostrzeżemy w nim kompana do odkrywania świata i motywator do rozwoju osobistego. Staramy się motywować swoich czytelników nie tylko do zmian, ale również do odkrywania w sobie samych umiejętności doceniania tego, co już mają. Dzielimy się nie tylko swoim doświadczeniem, informacjami na tematy związane z samym macierzyństwem, ale również staramy się inspirować do lepszego życia.

Jesteśmy optymistkami, pedantkami i wojowniczkami, niepoprawnymi hedonistkami, pasjonatkami kontemplacji chwili, ale i nieoczekiwanych przewrotów życiowych. Nie owijamy w bawełnę i zamiast z procy strzelamy prawdą w oczy. Zdecydowałyśmy, że będziemy szczęśliwe i przeżyjemy swoje życie tak, jak to sobie wymarzyłyśmy.

Zapraszamy Was do naszego świata.

Marta i Ela

Polub nas!
Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Bądź na bieżąco na Bloglovin’
Follow
Kontakt
Jeśli chcesz się z nami skontaktować, kliknij TU

Follow my blog with Bloglovin

zBLOGowani.pl