Podsumowanie miesiąca: wrzesień 2015

Wrzesień już za nami, a my z przerażaniem odkrywamy, że czas pędzi i ani myśli dać nam chwili wytchnienia. Jeżeli też jesteście tak zabiegani i zapracowani jak my i przez to ominęliście niektóre nasze wpisy, to poniżej przypominamy, o czym ciekawym pisałyśmy przez ostatni miesiąc.

Urządzamy pokój dziecka:

Znany już i lubiany cykl przedstawiający zbiory inspiracji, mających na celu pobudzenie Waszej wyobraźni i pokazanie, że umiejętny dobór mebli i dodatków może stworzyć nieprzeciętne wnętrze w Waszym ulubionym stylu. W tym miesiącu ukazały się 3 moodbard’y, czyli kolaże, które ukazują ogólną atmosferę, kolory, tekstury i style przedmiotów użytych do stworzenia całości jakiegoś projektu, a mianowicie:

Pokój dla dziecka – Inspiracje #3 – STYL MARYNISTYCZNY – bardzo radosny i zarazem przytulny, sprawiający, że wnętrza wyglądają świeżo, spójnie i nieustannie przywodzą na myśl wspaniałe chwile spędzone nad morzem.

Pokój dla dziecka – Inspiracje #4 – JESIENNE DODATKI – inspiracje podyktowane zachwycającym bogactwem kolorów  Złotej Polskiej Jesieni.

Pokój dla dziecka – Inspiracje #5 – FIOLET – kolor dostojny, kojarzący się z władzą, uduchowieniem i szlachetnością, urozmaicający wystrój jednocześnie go ożywiając.

DIY:

W tym miesiącu pokazaliśmy Wam jak w prosty sposób można stworzyć niebanalne dekoracje do pokoju dziecięcego, ale nie tylko:) Pomponowe Love – czyli jak zrobić tiulowe pompony, to świetny pomysł na wspólnie spędzony czas z dzieckiem oraz potwierdzenie, że również samemu można stworzyć super dodatek do wnętrza.

Kulinarnie:

Pomysł na szybki obiad – zupa krem z pomidorów – rozgrzewająca i bardzo pożywna zupa w sam raz na jesienne dni.

Strefa mamy:

Kiedy jest najlepszy czas na drugie dziecko? – czyli o rozterkach rodziców, którzy nieśmiało myślą o powiększeniu rodziny.

Strefa dziecka:

Jak szybko zaprzyjaźnić dziecko z nocnikiem? – czyi o nauce nocnikowania oraz cierpliwości i zrozumieniu młodego człowieka. 

Wrzesień minął bardzo szybko, a jesień rozgościła się już na dobre. Dni są coraz krótsze, noce zdecydowanie chłodniejsze. Jeżeli nie macie ochoty wyskakiwać spod ciepłych koców i planujecie spędzać wieczory z lekturą, to zapraszamy Was do prześledzenia naszych wpisów, także z poprzednich miesięcy: sierpnia, lipca i czerwca. Odwiedzajcie nas też na bieżąco – w październiku przygotowałyśmy dla Was wiele ciekawych tematów 🙂

Miłej lektury!

E. & M.

Show Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *